Zdraví

Revoluce v hubnutí pomocí unikátního zdravotnického přístroje: Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít už za jeden měsíc

Emsculpt NEO je především zdravotnický přístroj

autor

Kristýna Maxová

06. dubna 2023

 
Trápíte se dietami, cvičením a stále nemůžete dosáhnout ideálních výsledků? Máme pro vás dobrou zprávu. Existuje neinvazivní technologie, která dokáže redukovat tuk a zároveň zvýšit svalovou hmotu, což jsou dva často sledované cíle v oblasti estetické medicíny.

Pokud se vám nedaří zhubnout tak rychle, jak byste si přáli nebo máte problém namotivovat se k pravidelnému cvičení, máte možnost okusit sílu moderních technologií. Zhubněte a zpevněte své tělo pomocí přístroje Emsculpt NEO.

Emsculpt NEO vám pomůže získat ideální postavu během krátké doby, a to nejen spalováním tuků, ale i budováním svalové hmoty za vás. Přístroj pracuje a vy si klidně můžete vychutnávat oblíbený pořad nebo zavřít oči a relaxovat. EMSCULPT NEO je první technologie na světě, která využívá synchronizované působení radiofrekvence (RF) a vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole (HIFEM).

Podle výrobce (BTL Industries) EMSCULPT NEO dokáže redukovat tuk a zároveň zvýšit svalovou hmotu, což jsou dva často sledované cíle v oblasti estetické medicíny. Technologie funguje tak, že vysílá silné elektromagnetické pole do svalu, což vyvolává kontrakce svalových vláken. Tyto kontrakce jsou mnohem silnější a rychlejší, než by bylo možné dosáhnout při cvičení. Průběhem léčby se svaly postupně posilují a tvarují.

RF energie, která je součástí EMSCULPT NEO, pak údajně pomáhá zlepšovat krevní oběhRF energie, která je součástí EMSCULPT NEO, pak údajně pomáhá zlepšovat krevní oběh a metabolismus v oblasti ošetření, což může vést ke snížení množství tuku v dané oblasti.

Existuje několik klinických studií, které zkoumají účinnost EMSCULPT NEO. Například v jedné studii, která byla publikována v Aesthetic Surgery Journal, bylo zjištěno, že pacienti, kteří podstoupili 4 týdny léčby EMSCULPT NEO na břišní oblasti, zaznamenali průměrné snížení tuku o 19,2% a průměrné zvýšení svalové hmoty o 15,8%.

Je však důležité si uvědomit, že neexistuje žádná "zázračná" technologie, která by sama o sobě dokázala dosáhnout dokonalého tvaru těla. EMSCULPT NEO by měla být vnímána jako doplněk k zdravému životnímu stylu, včetně pravidelného cvičení a vyvážené stravy.

Nová technologie přináší neuvěřitelné výsledky

Emsculpt NEO je především zdravotnický přístroj. Využívá synchronizované působení radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole. Tato technologie vyvolává mnohem vyšší kontrakce svalů, než ke kterým dochází při běžném sportovním zatížení. Jedna třicetiminutová terapie vytvoří více než 24 000 svalových kontrakcí na danou partii.

"Svalová tkáň je nucena se těmto supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty a spalováním tuků. Dochází ke stoprocentnímu využití svalů a zlepšuje se i metabolismus tuků," vysvětluje primářka kliniky LaserPlastic Marta Moidlová, která je průkopnicí nových léčebných, ale i zkrášlovacích metod v estetické dermatologii.

Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít krásnou a vyrýsovanou postavu. Je také vhodná pro maminky po porodu, které mají rozestoupené břišní svalstvo. Zde jsou výsledky vidět hned po prvním sezení. Metodu ale vyhledávají i jinak aktivní sportovci nebo ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu. Sezení naopak nejsou vhodná pro těhotné ženy a osoby s kardiostimulátorem. Na zákrok není třeba se nijak připravovat a není nutná následná rekonvalescence.

Pro krásu už trpět nemusíte

Každý říká, že pro krásu se musí trpět. Což ale už není pravda. V případě ošetření přístrojem Emsculpt NEO získáte krásné tělo opravdu bez námahy. Jedná se o nejúčinnější a neinvazivní terapii tvarování těla, při které dochází ke spalování tuků a zároveň budování svalů. To vše ve chvíli, kdy vy příjemně relaxujete. Zní to neuvěřitelně, ale tato metoda je velmi efektivní již po několika málo ošetřeních. Terapie trvá třicet minut a je potřeba ji alespoň čtyřikrát opakovat s odstupem jednoho až tří dnů. Výsledky ucítíte ihned po prvním ošetření a pozorovatelné okolím budou během dvou až čtyř týdnů po posledním ošetření.

Budou vám stačit čtyři odpoledne

Cvičení je časově náročné a permanentka do posilovny také něco stojí. Čtyři ošetření s revolučním přístrojem, které spálí tuky za vás a vyrýsují vaši postavu k dokonalosti, také nebudou zadarmo, ale zato bez práce. Porovnejte si sami, co je pro vás přijatelnější. Jestli měsíce či roky v posilovně a trápení se dietami, nebo čtyři příjemně strávená odpoledne. Výsledek totiž bude srovnatelný. Cesta k němu však naprosto odlišná.

Autorský článek, další zdroje informací: academic.oup.com, laserplastic.cz

Další zajímavé články
Zavřít reklamu