Zdraví

Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít i bez cvičení a skalpelu. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje, které si poradí s gravitací všeho druhu

Emsculpt NEO je jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk

autor

Kristýna Maxová

07. srpna 2022

 
Věk ošálit nikdo z nás nemůže, vzhled ale ano. V dnešní době je možné snad úplně všechno a změnit na obličeji či těle si můžete téměř vše, na co si jen vzpomenete. Věřte nebo ne, ale existuje ideální způsob, jak konečně získat vysněnou postavu. A to dokonce bez úmorného cvičení ve fitku. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu a vy tak můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce.

Snad každý z nás se chce cítit ve svém těle dobře. Proto se zvyšuje zájem o estetické zákroky tvarující postavu. Pokud je pro vás těžké nebo nemožné se dostatečně namotivovat k pravidelnému cvičení a ani dieta nefunguje tak rychle, jak jste si představovali nebo nemáte dostatek času se věnovat pravidelnému cvičení, nezoufejte. Dnes totiž existují moderní technologie, které vám s vaší situací pomohou.

Nová technologie - ohromné výsledky

Jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk se jmenuje Emsculpt NEO. Je to především zdravotnický přístroj, který využívá synchronizované působení radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole. Tato technologie vyvolává mnohem vyšší kontrakce svalů, než ke kterým dochází při běžném sportovním zatížení. Jedna třicetiminutová terapie vytvoří více než 24 000 svalových kontrakcí na danou partii. Emsculpt NEO zpevní břišní svaly, hýžďové svaly, svaly na stehnech a lýtkách, ale i svaly na pažích, a zároveň odstraňuje tuk.

Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvyšuje o několik stupňů. To připraví svaly podobně, jako když se sportovec rozehřívá před tréninkem. Za méně než čtyři minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu – tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu se odstraňují z těla. Svalová tkáň se musí supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty.

"Svalová tkáň je nucena se těmto supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty a spalováním tuků. Dochází ke stoprocentnímu využití svalů a zlepšuje se i metabolismus tuků," vysvětluje primářka kliniky LaserPlastic Marta Moidlová, která je průkopnicí nových léčebných, ale i zkrášlovacích metod v estetické dermatologii. Ošetření přístrojem Emsculpt NEO nabízí klinika doktorky Marty Moidlové jako jedna z mála klinik v České republice.

Jak ošetření probíhá?

Přístrojové ošetření se provádí vleže a trvá 30 minut. Na vybrané oblasti vám speciálními pásy připojí přístroj a pustí vibrace – takové, abyste je cítili, ale abyste je také vydrželi. Je to zvláštní pocit, vnímáte jakési mravenčení a jak vám danou oblastí „projíždí“ vlnění, které rychle stahuje svaly. A opravdu – po ošetření máte pocit, jako byste byli po pěkně náročném cvičení.

Emsculpt NEO je ideálním řešením pro každého, kdo touží po redukci tuku a zlepšení postavy. ,,Metodu vyhledávají aktivní sportovci, ale i ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu. Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodech, ale také pro ty, kteří neustále začínají s cvičením a nikdy u něho nevydrží. 30minutové ošetření je třeba 4x – 6x opakovat s odstupem 3–7 dnů. Lékař vám pomůže nastavit individuální plán dle vašich specifických požadavků,“ vysvětluje MUDr. Marta Moidlová.

Zdroj: MUDr. Marta Moidlová - laserplastic.cz.

Zavřít reklamu